Такт се Префрлите Притисни Копче за Префрлање 6*6*8мм 4-pin НАТОПИ 6x6x8mm Тактилни 200/500/1000Pcs

Такт се Префрлите Притисни Копче за Префрлање 6*6*8мм 4-pin НАТОПИ 6x6x8mm Тактилни 200/500/1000Pcs

-99 %

DEN 62.16

Ново

Това е достапна

боја: 100PCS, 500PCS, 1000PCS
Тип На Објект: Прекинувачи
Тип На Прекинувач: Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На: 6x6x8MM
Карактеристики: 8мм
Гаранција: Стандард
сертификација: Други

Најдобрите понуди во категоријата