F машки plug да F машки plug прав агол со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 20 50cm RF Низок Губење кабел Висок Квалитет

F машки plug да F машки plug прав агол со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 20 50cm RF Низок Губење

-90 %

DEN 117.60

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: C149F316RL50
На едниот крај Конектор A: F машки приклучок ( внатре завртка & центар машки pin)
На другиот крај Конектор Б: F машки plug право агол ( внатре завртка & центар машки pin)
кабелот тип: RG316 Pigtail Кабел
Должина на кабел: 20inch ( за 50cm )
Врска Заштита: Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција: со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство: Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата: Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест: >= 24 часа - 48 часа
Монтажа: Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината

Најдобрите понуди во категоријата