50pcs/set Јапонски Знаме Везени Значка Воена Тактичка Ранец Капи Значки Националните Знамиња закрпи рачно изработени модни Додатоци

50pcs/set Јапонски Знаме Везени Значка Воена Тактичка Ранец Капи Значки Националните Знамиња закрпи рачно изработени

-58 %

DEN 2809.92

Ново

Това е достапна

боја: 1 сет, 2 групи, 10 поставува
Функција: 3D,рачно изработени
Големина: 80*50mm
Стил: Железо-На
Техника: Извезена
Број На Модел На: BK60029
Бренд Име: AtSKnSK
Тип На Производ: Закрпи
Тип На Производ: Закрпи
Големина: 8*5cm
orgin : Кина
Функција: рачно изработени
Делокруг на примена: Облека, облека, дом на текстил
дизајн: Јапонија Знаме Печ

Најдобрите понуди во категоријата