12V 3.6 Netbook Ac Адаптер Конектор за Microsoft Surface 2 /Surface RT 10.6 /Површина ПРО 128GB 64GB Таблета

12V 3.6 Netbook Ac Адаптер Конектор за Microsoft Surface 2 /Surface RT 10.6 /Површина ПРО 128GB 64GB Таблета

DEN 450.96

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: За Површина 2 /Surface RT 10.6 /Површина ПРО 128GB 64GB Таблета
Пакет: Yes
Излезниот Напон: 12v
Бренд Име: AJEYO
Излезна Струја: 3.6 На
Приклучок Тип: САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е на располагање
Гаранција: 1 година
квалитет: Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот: Слободен Испорака по пошта/ePacket
Состојба: Бренд Нови

Најдобрите понуди во категоријата