Дигитални Voltmeter Ammeter Моќ Тековната Тестер на Напон Amp Метар DC 0-10A-20A 4-Бајтен Црвени LED Двоен Дисплеј VAM9020

Дигитални Voltmeter Ammeter Моќ Тековната Тестер на Напон Amp Метар DC 0-10A-20A 4-Бајтен Црвени LED Двоен Дисплеј

DEN 265.68

Ново

Това е достапна

Мерен Опсег: 10 V ~ 90 V (2 жица); 0 V-90 V (3 жица)
Димензии: 79*43*25
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: VAM9020

Најдобрите понуди во категоријата