968 комплетен сет изградена-во вакуум пумпа за ipad за мобилни LCD стакло сепаратор сплит екран поправка за таблет компјутер

968 комплетен сет изградена-во вакуум пумпа за ipad за мобилни LCD стакло сепаратор сплит екран поправка за таблет

-90 %

DEN 2410.08

Ново

Това е достапна

Примена: Електрични Постави Алатка
Бренд Име: ZJMZYM
Пакет: Кутија
DIY Материјали: Електрични
Број на Парчиња: 1
Број На Модел На: 968
Примена: LCD екран сепаратор
Тип: LCD екран сепаратор
Број На Производ: FC656
Име на производ: LCD екран сепаратор
Напон: 110V and 220V
моќност: 600W
Применливи спецификации: мобилен телефон, таблет 13inch сите екранот
Модел: 968
Пакет Големина: 40.5*31*17.5 CM
Тежина: 4.5KG
Екранот: 3 цифрен екран
Материјал: сите алуминиум за греење панел (една плоча), сите метална обвивка

Најдобрите понуди во категоријата