Uloveido Свадба Прстени за Жените Кристално Сребро. Боја на Виножито Кубни Циркони Прстен Женски Прстен Накит Anel Feminino 15% попуст J448

Uloveido Свадба Прстени за Жените Кристално Сребро. Боја на Виножито Кубни Циркони Прстен Женски Прстен Накит Anel

-70 %

DEN 105.60

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја: Platinum Позлатен
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: Uloveido
Стил: Симпатична/Романтичен
Повод: Свадба
Пол: Жените
Прстени Тип: Свадба Поставува
Метали Тип: Бакар
Површината Ширина: 13mm,16mm,20mm
Поставување Тип: Prong поставување
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: bijoux мода
Материјал: Кубен Циркони
Функција: моден накит
Компатибилност: моден накит
свадба прстени: прстени за жени
Женски прстен: виножито
Метали Тип: сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата