Жените Гроздобер Стил Reffle Кошула Солидна Боја Chiffon Блуза Дама Мода Лето Блузи

Жените Гроздобер Стил Reffle Кошула Солидна Боја Chiffon Блуза Дама Мода Лето Блузи

-60 %

DEN 142.80

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Јака: О Деколте
Бренд Име: ROPALIA
Материјал: Свила,Памук
Број На Модел На: подарок
Декорација: Никој
Sleeve Стил: Petal Ракав
Sleeve Должина(cm): Краток
Ткаенина Тип: Broadcloth
Облека Должина: Редовни
Пол: Жените
Тип На Единица: парче
Тежина На Пакет: 0.190kg (0.42lb.)
Пакет Големина: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)
Стил: Моден

Најдобрите понуди во категоријата