12mm x 3/4 BSP Машки Конец 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Вклучите x Barb Црево Опашка Редуктор Пагоди Заеднички Спојка Конектор

12mm x 3/4 BSP Машки Конец 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Вклучите x Barb Црево Опашка Редуктор Пагоди Заеднички

DEN 33.60

Ново

Това е достапна

Техника: Кастинг
Број На Модел На: 3/4 x 12mm
Тип: Спојување
врска: Машки
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот: Круг
Обликот: како слик покажува

Најдобрите понуди во категоријата