S/Xl Женска Секојдневен Стп Кожени Јакни Краток Дел Црна Мали Пролет И Есен Мотоцикл Палта Женски Слободно Outwears J1792

S/Xl Женска Секојдневен Стп Кожени Јакни Краток Дел Црна Мали Пролет И Есен Мотоцикл Палта Женски Слободно Outwears

-70 %

DEN 1079.76

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL
Пол: Жените
Outerwear Тип: Кожа & Велур
Стил: Моден
Монтажни Дел: Никој
Sleeve Должина(cm): Целосна
Бренд Име: JMprobe
Облека Должина: Краток
Затворање Тип: Патент
Број На Модел На: 20150803
Јака: Пак надолу Јака
Материјал: СТП,Faux Кожа
Sleeve Стил: Редовни
Декорација: Патентите

Најдобрите понуди во категоријата