бренд квалитет кристално шамија brooch Кристал Накит Brooch Pin Булчински Свадба Кристал Животинско dragonfly Brooch Накит #WX8002

бренд квалитет кристално шамија brooch Кристал Накит Brooch Pin Булчински Свадба Кристал Животинско dragonfly Brooch

-50 %

DEN 163.20

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Брошеви
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Кристално
Обликотшема: Срцето
Стил: Симпатична/Романтичен
Број На Модел На: WX8002
Пол: Жените
Метали Тип: Бакар
Бренд Име: HONGHONG
Брошеви Тип: Брошеви
Стил: Романтични
Метали Тип: Злато Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата