7pcs/set Мажи Жени Дрво Велур Единствена Чевли Почиста поставена четка за чистење чевли полски Кожа Површината Четка Комплет За Патување На Бизнис

7pcs/set Мажи Жени Дрво Велур Единствена Чевли Почиста поставена четка за чистење чевли полски Кожа Површината Четка

DEN 272.64

Ново

Това е достапна

Тип: Чевли Четка
Тип На Коса: Свиња Коса
Четка Материјал: Коњ Грива
Рачка Материјал: Пластични
Број На Модел На: miao-816
Бренд Име: Halojaju
Тип На Производ: чевли чистење на комплет
Материјал: СТП кожа + PP влакната + дрва + парафински
СТП торба големина: 10.2 x 4.7 x 16.7 cm
Тип: Чевли се грижи алатки
Функција: чевли почиста
Пакет Се Вклучени: Чевли четка, сунѓерот бришење, чевли ткаенина, shoehorn
Употреба: Чевли Четка
Карактеристики: Лесен за употреба, едноставни и стилски
Употреба-2: кожа восок полирање
Производот: чевли полски