CENWAN Гас Позиција Сензор 20504685 Одговара Volvo Камион 20504685 3171530 1063332 5 жици Црна

CENWAN Гас Позиција Сензор 20504685 Одговара Volvo Камион 20504685 3171530 1063332 5 жици Црна

DEN 624.00

Ново

Това е достапна

Мерен Опсег: 1063332
Тип На Сензор: Piezoelectric
Повторливост: за VOLVO КАМИОН
Hysteresis: за камион
Тип: Тип На Прекинувач
Резолуција: 3171530
Бренд Име: CENWAN
Чувствителност: 20504685
линеарна: За Volvo
Број На Порти: 5
ОЕМ: 20504685
OE БРОЈ: 3171530
Автомобил: за VOLVO КАМИОН
ОЕМ 3: 1063332
боја: Црна
Сертификат 1: ISO9001
Сертификатот 2: ts16949
Пакување: CENWAN ПАКУВАЊЕ
Warantty: 1 година

Најдобрите понуди во категоријата