19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Acer Стремат 5735Z 5736G 5736Z 5737G 5737Z 5738G 5738PG 5738ZG 5739G 5740G 5741

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Acer Стремат 5735Z 5736G 5736Z 5737G 5737Z 5738G 5738PG 5738ZG 5739G

DEN 311.52

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 5741
Компатибилен Бренд: За Acer,За Порта
Излезна Струја: 4.74 На
Бренд Име: Firstmax
Пакет: No
Излезниот Напон: 19V
Приклучок Тип: за сите

Најдобрите понуди во категоријата