19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-01 за Леново E320 E390 E390A E390M E410 E420 E600 E600A E660 E660G E660P

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-01 за Леново E320 E390 E390A E390M E410 E420 E600 E600A E660 E660G

DEN 311.76

Ново

Това е достапна

Компатибилен Бренд: за lenovo
Број На Модел На: E660P
Излезна Струја: 4.74 На
Бренд Име: Firstmax
Пакет: No
Излезниот Напон: 19V
Приклучок Тип: за сите

Најдобрите понуди во категоријата