Flysky FS-X6B 2.4 G ППМ јас-АВТОБУС 6CH Примачот за FS-I6X FS-i6S FS-i10 FS-TM10 FS-TM8 Предавателот Рк Quadcopter Авиони Дел F19626

Flysky FS-X6B 2.4 G ППМ јас-АВТОБУС 6CH Примачот за FS-I6X FS-i6S FS-i10 FS-TM10 FS-TM8 Предавателот Рк Quadcopter

DEN 278.16

Ново

Това е достапна

Материјал: Композитен Материјал
РК Делови и Accs: Брзина Контролори
Надградба На Делови/Додатоци: Адаптер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Примачите
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Алатка Материјали: Собрани класа
За Возило Тип: Авионите
Број На Модел На: FS-X6B
Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име: ЛЕТААТ НЕБОТО

Најдобрите понуди во категоријата