3 во 1 Комбо Крап Риболов Местење Мамки Постави Игла Риба Вежба се Справи со Алатка за Полнење Поставите Риба Додатоци equipo de peche

3 во 1 Комбо Крап Риболов Местење Мамки Постави Игла Риба Вежба се Справи со Алатка за Полнење Поставите Риба Додатоци

-89 %

DEN 60.72

Ново

Това е достапна

Материјал: 304 од не ' рѓосувачки челик + железо
Тип: поправка на комплет
Големина: As Below
Бренд Име: SANGEMAMA
Кука игла должина: Прибл. 16.5 cm / 6.5 во
Жила игла должина: Прибл. 12.5 cm / 4.9 во
Ударна игла должина: Прибл. 9.5 cm / 3.7 во
Вкупната Тежина: 72.4 g / 2.55 оз

Најдобрите понуди во категоријата