Моќен Куршум Вибратор Женски AV Магично Стапче G Место Клиторисот Stimulator Секс Играчки За Жените Дилдо Вибратор Секс Машина Massager

Моќен Куршум Вибратор Женски AV Магично Стапче G Место Клиторисот Stimulator Секс Играчки За Жените Дилдо Вибратор

-80 %

DEN 120.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Vibrators
Стоковните Квалитет, Сертификација: 3C,УЛ,ГШ,CE
Непристојни Слика: No
Големина: L4.5 inch(11.5 cm)*D0.87 inch (2.2 cm)
Сексуално Сугестивна: No
Материјал: ABS
Број На Модел На: ZDWJ107
Тип: G-Точката
Бренд Име: AOSSELE
боја: розова,сина,црна
Напојување: 1X АА Батерија(Не се вклучуваат)
Funtions: Клиторисот Г-Точката Стимулација Тело Massager Мастурбацијата
Функција: Мини лесно да се носат и Складирање,Waterpoof
Погоден за: Vibrators Секс Играчка За Жена
Големина: Length 4.5 inch(11.5 cm),Diameter 0.87 inch (2.2 cm)
Име: Куршум Вибратор,AV Магично Стапче, Клиторисот Stimulator,Телото Massager

Најдобрите понуди во категоријата