50pcs велика БРИТАНИЈА Знаме Везени Applique Железо се Шие На Унијата Џек Печ земји воена закрпи значки декорација додатоци

50pcs велика БРИТАНИЈА Знаме Везени Applique Железо се Шие На Унијата Џек Печ земји воена закрпи значки декорација

-58 %

DEN 3360.00

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Закрпи
Функција: 3D,рачно изработени
Стил: Железо-На
Техника: Извезена
Големина: 100*50mm
Бренд Име: AtSKnSK
Број На Модел На: BK60020
Тип На Производ: Закрпи
Големина: 10cm*5cm
orgin : Кина
Функција: рачно изработени
Делокруг на примена: Облека, облека, дом на текстил
дизајн: Велика Британија знаме печ

Најдобрите понуди во категоријата