Патување Алатка Литургија Постави Отворено Тактички Воен Molle Систем Вода Кеси Рамо Шише Носителот EDC Мултифункционален Шише Торбичка

Патување Алатка Литургија Постави Отворено Тактички Воен Molle Систем Вода Кеси Рамо Шише Носителот EDC Мултифункционален

-40 %

DEN 431.04

Ново

Това е достапна

Капацитет: 1L
Материјал: TPU
Тежина: 300g
Температурата Опсег: 0-100
Големина: 11.00 x 9.5 x 27.00 cm
Текстурата на материјалот: Носат и солза доказ најлон
Стил: Моден викенд отворено спорт
Функција: Вертикален satchel заменик пакет
Спецификации: Широк 9.5 x висока 27.5 x дебели 8cm
Број на рамо ремени: Еден
Капацитет: Може да се стави 800 ml шише
Применливи пол: Неутрален / мажите и жените можат да бидат
Погоден Движење: Отворен спортски јава mountaineering слободното време.
Торба Форма: Вертикален тип плоштад
Боја: Црна, кафеава, пустината дигитални, ACU дигитални

Најдобрите понуди во категоријата