10Units Завртка Уво Клип Сребрена/Gold/Античкиот Бронза/Родиум Сребро Обетки Месинг материја Изедначување Линија Накит Фитинзи

10Units Завртка Уво Клип Сребрена/Gold/Античкиот Бронза/Родиум Сребро Обетки Месинг материја Изедначување Линија Накит

-64 %

DEN 43.20

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: накит наоди
Број На Модел На: 1219-1
Објектот Дијаметар: 0.08cm
Бренд Име: BITWBI
Објектот Тежина: 0.1g
Објектот Ширина: 1.5cm
Објектот Висина: 1.9cm
Објектот Должина: 1.6cm
Материјал: Метал
Метали Тип: Бакар
Производ Карактеристики: earring празно
Накит Наоди Тип: Earring Назад
is_customized: Yes
Големина: 15.5*16MM

Најдобрите понуди во категоријата