Нуркањето LED Светилка Водоотпорен Подводни Батерија 18650 Факел Моќен Преносни Светлина КРИ П5 Моќен Факелно

Нуркањето LED Светилка Водоотпорен Подводни Батерија 18650 Факел Моќен Преносни Светлина КРИ П5 Моќен Факелно

-90 %

DEN 761.52

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: топло бела
Боја На Каросеријата: Црна
Тип На Објект: Рефлектори
Тело Материјал: Алуминиум легура
Тип На Светилка: Риболов Пешачење Возење Велосипед Лов Логорување На Отворено Спорт
полнач: Батерија
Фокусна Должина: Не-прилагодлив
боја: Црна
Модел на LED Монистра: Q5
Функција: Само За Одбрана,Шок Отпорни,Тешко Светлина
Осветлување Растојание: 200-500 m
Лумен: 800
Водоотпорен: Yes
Број На Модел На: ST99
Поддршка Dimmer: 5-8 датотеки
Wattage: 5W
Префрлете Го Режимот: Висок/Среден/Низок
Тип На Батерија: Литиум Јонска
Зум: Yes
сертификација: CE
Извор На Светлина: LED
Функција: Пешачење Риболов Лов Велосипедизам Отворено Спорт

Најдобрите понуди во категоријата