AC85V 110V 120V 220V 250V RF Далечински Управувач Switch Систем 4X Предавателот + 1 X Приемник 1ch реле smart home z-бран 315/433 MHZ

AC85V 110V 120V 220V 250V RF Далечински Управувач Switch Систем 4X Предавателот + 1 X Приемник 1ch реле smart home

-76 %

DEN 560.88

Ново

Това е достапна

Канал: 1
Бренд Име: ВЕК AOKE
Пакет: No
Број На Модел На: 220V-1ch
Безжична Комуникација: RF
Употреба: Универзална
Фреквенција: 315mhz /433mhz

Најдобрите понуди во категоријата