Магнетни Автоматско Пиво Во Шише Капаче Настроената Креативни Магнет Нерѓосувачки Челик Собори Пиво Отварачки Лесно Да Го Користите Авто Магнет Настроената

Магнетни Автоматско Пиво Во Шише Капаче Настроената Креативни Магнет Нерѓосувачки Челик Собори Пиво Отварачки Лесно

-50 %

DEN 109.44

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Pawaca
Лентата За Алатки Тип: Corkscrews & Openors
Функција: Еко-Пријателски
Број На Модел На: Б1-9322
сертификација: CIQ,CE / ЕУ
Тип: Лентата За Алатки
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Висина: 8.5 cm/3.34 инчен
Дијаметар: 5.2 cm/2.04 инчен
боја: Сребро.

Најдобрите понуди во категоријата