Жешка Мода Бесконечност Стил Накит Сетови CZ Камен Никогаш не Исчезнат од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Обетки Женски Свадба Подарок

Жешка Мода Бесконечност Стил Накит Сетови CZ Камен Никогаш не Исчезнат од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Обетки

-70 %

DEN 148.56

Ново

Това е достапна

Метална боја: челик боја, злато позлатен, се зголеми боја
Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Повод: Ангажирање
Стил: Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: ЃЕРДАН +ОБЕТКИ
Пол: Жени,Девојки
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Број На Модел На: pendant ѓердан
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Ѓердан Тип: Синџир Ѓердани
Пол: Женски
Стил: Тренди
Тип: Најдобар подарок за роденден и Денот на Вљубените
Материјал: Нерѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата