1200pcs Метален Пети Ноктите Совети за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Професионални Лажни Лажно Нога Нокти Совети DIY Блескав Златен+Сребрена Боја Ноктит

1200pcs Метален Пети Ноктите Совети за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Професионални Лажни Лажно Нога

-90 %

DEN 575.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Лажни Нокти
Тип: Целосна Помине Совети
Примена: Пети
Количина: 1200pcs
Материјал: Метал
Ноктите Ширина: 0.5-2cm
Број На Модел На: 1200toe
Големина: piece
Должина На Ноктите: 0.5-2cm

Најдобрите понуди во категоријата