моден ѓердани накит додатоци цвет монистра pendant ѓердан ѓердан за девојка жените мајка подарок

моден ѓердани накит додатоци цвет монистра pendant ѓердан ѓердан за девојка жените мајка подарок

DEN 165.12

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: xuben
Број На Модел На: XB161223-9
Синџир Тип: Никој
Обликотшема: Круг
Pendant Големина: aboat20MM
Метали Тип: Цинк Легура На Злато Позлатен
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Пол: Жените
Материјал: Лента
Стил: Канцеларија/кариера
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
боја-01: Злато
боја-02: Сребро.
Тип На Објект: ЛЕНТА Ѓердани
Пол: Жените
Метали Тип: Цинк Легура
боја: Црна
Материјал: Легура

Најдобрите понуди во категоријата