5PCS BJD Перика/Коса Кукла Додатоци 40 бои може да биде избран

5PCS BJD Перика/Коса Кукла Додатоци 40 бои може да биде избран

-62 %

DEN 432.00

Ново

Това е достапна

боја: No21, No22, No23, No24, No25, No26, No27, No28, No29, No30, сопствени бои
Тип На Објект: Кукла Додатоци
Пол: Унисекс
Mfg Серија Број: Ѕвезда На Производот
Форма: 1/3
BJD/SD Атрибут: Перика
Бренд Име: Tala
Предупредување: Не Се Јадат
Димензии: 100CMx15cm
Материјал: Пластични
Тип: Додатоци
Пластични Тип: ABS
Број На Модел На: bjd перика
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата