Домаќинство компир во дресот на машина за сечење Мулти-функција компир фрај секачи 58g

Домаќинство компир во дресот на машина за сечење Мулти-функција компир фрај секачи 58g

-90 %

DEN 72.00

Ново

Това е достапна

боја: Повеќе
Тип: Овошје & Растителни Алатки
сертификација: CIQ,SGS
Бренд Име: hipickmi
Број На Модел На: MM0000166
Функција: Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип: Француски Фрај Секачи
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Категорија На Производ: фрај секачи
Материјал: ABS + нерѓосувачки челик
Големина: 17x10cm
Тежина: 58g
Пакување: 1Piece

Најдобрите понуди во категоријата