Maximumcatch 200-650gr 17-25FT Снимање Глава Лета Линија Со 2 Заварени Циклуси Двојна Боја Лебди Летаат Линија

Maximumcatch 200-650gr 17-25FT Снимање Глава Лета Линија Со 2 Заварени Циклуси Двојна Боја Лебди Летаат Линија

-18 %

DEN 508.56

Ново

Това е достапна

Обликот: Тежина Напред
Бренд Име: MAXIMUMCATCH
Позиција: Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Број На Модел На: SkagitMax Снимање На Главата
Материјал: Полиетилен
Со Скала или Не: No
Со Владетел или Не: No
Пловни Карактеристика: Лебдат Линија
боја: Браун / Кафе
Карактеристично: лебдечки летаат линија
Линија Број: 200-650gr
Должина : 17-25FT

Најдобрите понуди во категоријата