18 МИЛИОНИ co2 Џет Црево црна нерѓосувачки челик Про DJ Опрема Цевка Стандардна двоен приклучок за фаза ефект co2 авион машина

18 МИЛИОНИ co2 Џет Црево црна нерѓосувачки челик Про DJ Опрема Цевка Стандардна двоен приклучок за фаза ефект co2

DEN 4080.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име: MOKA SFX
Стил: DMX Фаза Светлина
Повод: Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На: МК-003
Тип На Објект: Фаза Осветлување Ефект
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Пакување тежина: 15kg
конектор: 1/2 BSP Навој
Име на производ: co2 џет црево
боја: Црна
Производ гаранцијата време: 1 година
Функција: Црево за Co2 џет машини
Големина: 18 Meters long

Најдобрите понуди во категоријата