skylarpu Нови 5 инчен екран на Допир за GARMIN nuvi 2460 2460LT 2460LMT GPS Допир digitizer панел замена

skylarpu Нови 5 инчен екран на Допир за GARMIN nuvi 2460 2460LT 2460LMT GPS Допир digitizer панел замена

DEN 187.20

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: nuvi 2460
Компатибилен Бренд: Универзална
Бренд Име: skylarpu
Екран Тип: Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип На Производ: Таблета Екран На Допир Панел
Тип На Производ: 4-wire Resistive Touch Screen
Надворешна димензија: 120mm*73mm
Должина на кабел: 19mm

Најдобрите понуди во категоријата