Високи Перформанси Црни Алуминиумски Легури Reservior Масло Фати Може да Резервоарот за BMW

Високи Перформанси Црни Алуминиумски Легури Reservior Масло Фати Може да Резервоарот за BMW

DEN 444.00

Ново

Това е достапна

боја: Црна
Година: сите
Зафатнина: Универзална
Материјал Тип: Алуминиум
Објектот Дијаметар: 00inch
Објектот Висина: 00inch
Објектот Должина: 00inch
Бренд Име: PERRIN
Објектот Тежина: 1.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Тип На Објект: Гориво Снабдување & Третман
Специјални Функции: масло се фати резервоарот
Име На Модел: масло се фати резервоарот
Објектот Ширина: 00inch
Нема. на Цилиндри: Универзална
боја: Црна
Објектот Волумен: 0.5 литар
Одговара: за BMW

Најдобрите понуди во категоријата