Нови 3/8 10ММ Шокантно Розова Grosgrain Лента Печатени Со Бели Точки DIY Занаети Свадба 10 Метри/roll Лента

Нови 3/8 10ММ Шокантно Розова Grosgrain Лента Печатени Со Бели Точки DIY Занаети Свадба 10 Метри/roll Лента

-72 %

DEN 138.00

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Панделки
Број На Модел На: полиестер лента
Бренд Име: PPCrafts
Шема: Точки
Ткаенина Тип: Grosgrain
Стил: Единствен Лик
Ширина: 3/8
Техника: Печатени
Материјал: 100% Полиестер
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized: Yes
боја: 1 боја

Најдобрите понуди во категоријата