2018 Најпродавани 49 Рамна 3M Laces Рефлексивни 3M Чевли Laces 3M Јаже Laces 3M Рамен Laces - Бесплатен Превозот

2018 Најпродавани 49 Рамна 3M Laces Рефлексивни 3M Чевли Laces 3M Јаже Laces 3M Рамен Laces - Бесплатен Превозот

-50 %

DEN 95.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Shoelaces
Бренд Име: HiCooLace
Број На Модел На: SL016F3M
Шаблон Тип: Памучен ткаенина на карета
Функција: 3M Рефлексивни
Материјал: Полиестер
Бои: 15 Видови на Бои кои се на Располагање,
Должина: 125CM/49;
Ширина: 0.8CM;
Обликот: Станот;
Материјал: 50% Полиестер +50% 3M Материјал;
Примена предмет: Спортски Чевли Секојдневен Чевли на...итн;
превозот метод: Кина Пост Воздух Mail Превозот...и др.;
Методи за плаќање: PayPal Escorw...и др.;
Пакет вклучувајќи: 1 Пар на Shoelace вклучени;
Објектот функција: Рефлексивни Под Силна Светлина или Блиц на Камерата.

Најдобрите понуди во категоријата