25cm/9.8 Токио Аниме Ghoul Платно Скролувајте торба Печатени Со Kaneki Кен! E Стил

25cm/9.8 Токио Аниме Ghoul Платно Скролувајте торба Печатени Со Kaneki Кен! E Стил

-90 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Козметички Случаи
Објектот Должина: 25
Материјал Состав: Платно СТП
Главен Материјал: Платно
Обликот: Барел во облик на
Објектот Висина: 6cm
Бренд Име: NEWPECK
Објектот Тежина: 80g
Затворање Тип: Кука&Јамка
Број На Модел На: N/A
Објектот Ширина: 6cm
Шаблон Тип: Цртан филм
Стил: Цртан филм

Најдобрите понуди во категоријата