KEDU АУ Стандард 50mm*50mm, 250V 10A Индустриски Трајни Водоотпорен Dustproof Штекер RoHs Сертификат S230E-7-5 Црна, Сина Боја

KEDU АУ Стандард 50mm*50mm, 250V 10A Индустриски Трајни Водоотпорен Dustproof Штекер RoHs Сертификат S230E-7-5 Црна,

DEN 216.00

Ново

Това е достапна

Тип: Ѕиден Штекер
Номинална Напон: 250V
Заземјување: Стандард Заземјување
Стандард: 50*50mm
Примена: Индустриски
Број На Модел На: S230E-7-5
Номинална Струја: 10A

Најдобрите понуди во категоријата