( 50 компјутери/многу ) 15mm Црна Најлон Круг Spacer, OD 7mm, ID 4.1 мм, за M4 Завртки, Пластични.

( 50 компјутери/многу ) 15mm Црна Најлон Круг Spacer, OD 7mm, ID 4.1 мм, за M4 Завртки, Пластични.

DEN 165.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нут & Гром Поставува
is_customized: Yes
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: SPC-RB7x4x15-50

Најдобрите понуди во категоријата