Популарната Убавина Коса Салон Ѕид Decal Винил Ѕид Уметност Налепница Жена се Соочуваат со Намалување Mural Отстранлив Декор Ѕид Налепници ES-53

Популарната Убавина Коса Салон Ѕид Decal Винил Ѕид Уметност Налепница Жена се Соочуваат со Намалување Mural Отстранлив

-50 %

DEN 252.00

Ново

Това е достапна

боја: 613 средината сина
Големина: 42x56cm, 57x75cm
Број На Модел На: ES-53
Спецификација: Single-piece Package
Материјал: Пластични
Класификација: За Ѕид
Тема: Портрет
Сценарија: Ѕид
Шема: Авион Ѕид Налепница
Стил: Модерна
боја: Секоја боја може да се направи
Големина: 57X80CM
Материјал: Винил пвц
Употреба: Дневна соба , Parlour , Спална соба
Водоотпорен: Yes
Отстранлив: Yes

Најдобрите понуди во категоријата