Луција Занаети Мулти бои options 10мм Organza Лента Облека Материјали DIY Шиење & Лак за Коса Додатоци 040044067

Луција Занаети Мулти бои options 10мм Organza Лента Облека Материјали DIY Шиење & Лак за Коса Додатоци 040044067

-101 %

DEN 28.32

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Панделки
Техника: Печатени
Бренд Име: Луција занаети
Материјал: 100% Полиестер
Ткаенина Тип: organza
Стил: Единствен Лик
Број На Модел На: 040044067
Шема: Полна Боја
Ширина: other
Пакет: 5yards/многу,мешана боја 7yards/многу(1y/боја)
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
боја: Мулти бои опција
Големина: 10mm

Најдобрите понуди во категоријата