100pcs DHL Бесплатен превозот транспарентен 2700-7000k Сина боја SMD 3014 12v G4 LED Сијалица светилки 3W DC LED Светилка го Замени 20W халоген светилка

100pcs DHL Бесплатен превозот транспарентен 2700-7000k Сина боја SMD 3014 12v G4 LED Сијалица светилки 3W DC LED Светилка

-78 %

DEN 4032.00

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Сино, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: 3w
Поддршка Dimmer: Yes
Тип На Објект: LED Светилки
Бренд Име: JOYLIT
Зрак Агол(°): 360°
LED Чип Бренд: Кри
Просечен Живот (часот): 50000
База Тип: G4
Обликот: Бар
Напон: 12V
LED Чип Модел: 3014
сертификација: CCC,CE,RoHS
Моќ Толеранција: 1%
Прозрачна Флукс: 250 - 499 Lumens
Број на LED Чип: 24 компјутери
Температура На Боја: Топло Бела (2700-3500K)
Повод: Автопат
Led Сијалица Тип: Пченка Сијалица
Должина: 28mm
носителот: G4
Осветлување на аголот: 360
LED КОЛИЧИНА: 24pcs
Напојување: DC 12V
димензија: 28mm*10мм
Површина: Транспарентен Силикони

Најдобрите понуди во категоријата