Европски стил градина тапа антички тапа антички тапа зелена полжав

Европски стил градина тапа антички тапа антички тапа зелена полжав

-76 %

DEN 928.32

Ново

Това е достапна

Тип: Слив Чешми
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Тип: Окно-тркалање Гајтанот
Површински Третман: Дувачкиот
Стил: Единствен Носител На Една Дупка
Топли И Ладна Вода: No
Број на Рачки: Една Рачка
Тапа Планината: Една Дупка
Вентил Core Материјал: Дувачкиот
Тежина На Пакет:
Број На Модел На: Зелена полжав
Текстурата на материјалот: Дувачкиот

Најдобрите понуди во категоријата