Замена 9 инчен 800x480 LCD екран за 9 инчен allwinner A23 A33 таблета LCD екран

Замена 9 инчен 800x480 LCD екран за 9 инчен allwinner A23 A33 таблета LCD екран

DEN 600.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Myslc
Екран Тип: Капацитивни Екран
Големина На Екранот: 7~10 Инчен
Број На Модел На: 9 инчен A23 A33
Тип На Производ: Таблета LCD
Компатибилен Бренд: 9 инчен A23 A33

Најдобрите понуди во категоријата