DC-3V ЕЛ Жица 1Meter 3.2 mm 10 Боја Избор Автомобил Партија Декоративни Led Тема Затворен Decals Ознаки Флексибилни Неонски Светлина Јаже Цевка

DC-3V ЕЛ Жица 1Meter 3.2 mm 10 Боја Избор Автомобил Партија Декоративни Led Тема Затворен Decals Ознаки Флексибилни

-80 %

DEN 145.20

Ново

Това е достапна

Повод: Ноќта на вештерките,Кинеската Нова Година,Денот на Вљубените,Земјата Ден,Денот на Таткото,април Будала Ден,Нова Година,денот на Благодарноста
Шема: Срцето,Цртан Слика,Пеперутка,Зебра,Архитектура,Ангел,Невестата & Младоженецот,Број
Број На Модел На: DC3V-1Meter
Бренд Име: YEAHUI ЕЛ
Материјал: Пластични
is_customized: Yes
боја: 10 бои
ЕЛ Жица со Дијаметар: 3.2 mm
Должина: 1 Meter
Функција: Мирно на/ Трепка Брзо/ Бавно да Трепка/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
користат за: Фестивалот и cosplay и така натаму
Место на Потекло: Кина (Копно)
Напојува со: 2pc АА батерии (не се вклучени)

Најдобрите понуди во категоријата