Нови Нерѓосувачки Челик CO2 Проверете Вентил Еден Начин За Аквариум CO2 Diffuser Модератор

Нови Нерѓосувачки Челик CO2 Проверете Вентил Еден Начин За Аквариум CO2 Diffuser Модератор

-75 %

DEN 43.92

Ново

Това е достапна

Бренд Име: SAILFLO
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: 45198
Температура на Медиумите: Нормална Температура
Порт Големина: 4mm
Структура: проверете вентил
Медиуми: аквариум &co2

Најдобрите понуди во категоријата