Micui 100pcs 16mm Круг Смола Flatback Камен монистра flatback Смола Кристал За DIY Облека се Облекуваат Декорација ZZ23

Micui 100pcs 16mm Круг Смола Flatback Камен монистра flatback Смола Кристал За DIY Облека се Облекуваат Декорација

-52 %

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Rhinestones
Употреба: Чанти,Чевли,Облека
Стил: Flatback
Материјал: Смола
Обликот: Круг
Бренд Име: Micui
Rhinestones Тип: Лабава Rhinestones
Техника: Лепак За
Големина: 16mm
Број На Модел На: ZZ23
Техника: Топло-Fix

Најдобрите понуди во категоријата