Автомобил Браник Усна Deflector Усните За Mazda RX-8 RX8 RX 8 / Предниот Спојлер Здолниште За Автоматски да Автомобил Подесување View / Тело за Полнење / Лента

Автомобил Браник Усна Deflector Усните За Mazda RX-8 RX8 RX 8 / Предниот Спојлер Здолниште За Автоматски да Автомобил

-30 %

DEN 1083.12

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Браници
Име На Модел: LMZ-Усна
Бренд Име: Lyudmila
Објектот Ширина: 6cm
Објектот Тежина: 0.9kg
Објектот Должина: 250cm
Автомобил модел: RX8
Модел Година: 2005~2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Специјални Функции: Избегнување на судир,Tunning Видите
Објектот Висина: 1.5cm
Материјал Тип: Гума

Најдобрите понуди во категоријата