ZONESUN Мулти функција етерично масло distiller

ZONESUN Мулти функција етерично масло distiller

-82 %

DEN 1800.00

Ново

Това е достапна

Напон (V): 220v
Број На Модел На: дестилирани
Моќност (W): 120W
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша): 10L
Бренд Име: ZONESUN
сертификација: GSG
Функција: дестилирани
Додатоци: дестилирани
Тип: Бар Sets6
Материјал: Нерѓосувачки Челик
сертификација: CE / ЕУ
Функција: Еко-Пријателски
Капацитет: 10L
Состојба: Нови

Најдобрите понуди во категоријата