AloneFire HP81 КРИ XML L2 led headlamp 2200LM LED светлата 18650 Батерија на главата светилка Риболов Лов Кампување

AloneFire HP81 КРИ XML L2 led headlamp 2200LM LED светлата 18650 Батерија на главата светилка Риболов Лов Кампување

-100 %

DEN 314.16

Ново

Това е достапна

Боја На Каросеријата: Црна
Тип На Објект: Предните светла
Тип На Батерија: Литиум Јонска
сертификација: УЛ,CE,PSE,ССА,ГШ,RoHS,CCC
Број На Модел На: HP81
Префрлете Го Режимот: Висок/Среден/Низок
Бренд Име: Alonefire
Извор На Светлина: LED Светилки
Цел: Кампување
Водоотпорен: Yes
Зрак Агол: 45°
Wattage: 7
Модел на LED Монистра: L2

Најдобрите понуди во категоријата