5Pcs Мека Мамка 7.5 cm 2.8 g T-опашка Црв Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Копачка Силикони Мамки Leurre Souple Peche

5Pcs Мека Мамка 7.5 cm 2.8 g T-опашка Црв Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Копачка Силикони Мамки Leurre Souple

-10 %

DEN 116.40

Ново

Това е достапна

Позиција: Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип: Вештачки Мамки
категорија: Намамат
Број На Модел На: SL118
Бренд Име: SMART
боја: Розова како што се покаже слика
Должина: 7.5cm
Тежина: 2.8g
Материјал: Силиконски Мамки
опашка: Еден T - опашка
Целта риба: бас,snakehesd,mandarfish, и redfish
акција: Добра акција
Тип: Мека Риболов Намамат

Најдобрите понуди во категоријата